Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

Ящики з гофрокартону

Ящики з гофрокартонуСьогодні існує багато різновидів сучасного пакувального матеріалу і різної тари, але найуніверсальнішою і найбільш затребуваною упаковкою в наш час є ящики з гофрокартону. Коробки, ящики та інша тара з гофрованого картону вже досить довгий час залишаються лідерами на ринку пакувальної продукції не тільки в Україні, але й у всьому світі. Застосування пакувальної тари саме з гофрокартону цілком виправдане. Адже такий матеріал на сьогоднішній день вважається найбільш раціональним варіантом в плані безпеки, практичності і надійності в експлуатації. Ще одним важливим фактором, який робить ящики з гофрокартону самими затребуваними упаковками, це їх вартість. На сьогоднішній день можна придбати оптом високоякісні коробки та ящики з гофрованого картону за цілком лояльною ціною.

Ящики з гофрокартону без всяких сумнівів є найбільш універсальним і зручним видом пакувальної тари. Адже за допомогою саме гофроящиків можна надійно і практично упакувати будь-яку продукцію - починаючи від невеликих товарів, продуктів харчування і закінчуючи великої побутової технікою.

Ящики з гофрокартону можна недорого купити в компанії «Радосинь».

У більшості випадків гофрований картон виготовляється з переробленої макулатури, а це означає, що такий матеріал є екологічним і безпечним для навколишнього середовища. До того ж завдяки тому, що для його виробництва застосовується використана паперова та картонна продукція, вартість виробів з гофрокартону є досить низькою.