Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

Ящики картонні нестандартні

Ящики картонні нестандартніКартонна тара може знадобитися практично в будь-якій галузі виробництва та у сфері послуг. Вже багато років ящики з картону вважаються упаковкою №1 для квартирних та інших видів переїздів. На сьогоднішній день таку тару виробляють різних розмірів і форм під замовлення. У наявності ж практично у кожного виробника є коробки стандартних розмірів, які в більшості випадків відповідають вимогою клієнтів. Однак, деяким можуть знадобитися ящики картонні нестандартні. Така тара найчастіше необхідна для упаковки великогабаритної продукції або товару з великою вагою. Для такої продукції ящики картонні нестандартні повинні відповідати підвищеним вимогам ударостійкості, міцності і надійності.

Нестандартні рішення можуть мати на увазі і специфічну форму ящиків, до чого часто вдаються різні торгові марки для виділення своєї групи товарів.

Щоб придбати якісні ящики картонні нестандартні, які відповідатимуть експлуатаційним вимогам і естетично виглядати, варто звернутися в надійну компанію, яка зможе гарантувати якість виробленої продукції, а також запропонує оптимальні ціни.

Надійні ящики картонні нестандартні можна недорого купити в компанії «Радосинь».

У нас Ви зможете замовити ящики картонні нестандартні із 3х- і 5ти-шарового гофрованого картону різноманітних розмірів. Ви можете розраховувати не тільки на якість, але і на оперативність виконання замовлення - готову продукцію Ви отримаєте в найкоротші терміни.

Вам потрібні ящики картонні нестандартні? У нас Ви завжди знайдете потрібну упаковку!