Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

Двошаровий гофрокартон в рулонах

Двошаровий гофрокартон в рулонахДля того, щоб цінний товар був доставлений цілим і повністю неушкодженим, варто не тільки подбати про якість самого товару, але і розглянути питання підходящої упаковки: вона повинна надійно захищати і мати невелику вагу. Цим вимогам відповідає двошаровий гофрокартон в рулонах. Він міцний, легкий, має невисоку вартість і просто відмінні захисні якості. Тому він має величезну популярність по всьому світу.

Двошаровий гофрокартон в рулонах - це необхідна покупка для підприємств, магазинів і крамниць, які мають справу з продукцією, що вимагає дбайливого поводження. Це можуть бути найрізноманітніші предмети: починаючи від меблів і закінчуючи невеликими сувенірами. Двошаровий гофрокартон в рулонах допоможе зробити транспортування подібної продукції безпечним.

Придбати двошаровий гофрокартон в рулонах ви можете в компанії «Радосинь». У нас - продукція відмінної якості!

Двошаровий гофрокартон в рулонах - це матеріал для упаковки, який виробляють з хвилястою паперу (гофрованого) і рівного картону. Їх з'єднують разом і в результаті ми отримуємо чудовий за своїми властивостями пакувальний матеріал. Він забезпечує хорошу амортизацію, яку дає поєднання, здавалося б найпростіших складових - паперу і картону.

Цей матеріал використовується ще з середини дев'ятнадцятого сторіччя і він залишається актуальним і зараз, хоча людство придумало різні форми і види упаковки з найрізноманітніших матеріалів.

Двошаровий гофрокартон в рулонах є оптимальним вибором для тих, хто хоче недорого, але надійно упакувати товар.