Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

Калька для викрійок

Одяг, пошитий своїми руками, має не тільки оригінальний і незвичайний дизайн, але і особливу цінність. Тому, незважаючи на велику різноманітність одягу в магазинах, багато жінок все ще захоплюються шиттям і вважають за краще носити самостійно виготовлені речі. Однак процес шиття - це нелегке завдання, яка починається з етапу побудови викрійок. Вони необхідні для того, щоб правильно вирізати з тканини всі складові частини майбутнього  одягу і не помилитися з його розміром. Відповідно, в процесі шиття використовується калька для викрійок. Вона обов'язково є в будинку кожної професійної швачки і навіть просто любительки періодично змайструвати самостійно собі плаття, або спідницю.

Калька для викрійокКалька для викрійок - це спеціальний, практично повністю прозорий папір, який відрізняється невеликою товщиною. Його властивість - прозорість робить його ідеальним матеріалом для побудови викрійки. Калька для викрійок використовується і для того, щоб було зручно переводити вже готові елементи викрійки з різних журналів. Для цього необхідно лише докласти папір до готового малюнку і навести його олівцем, або ручкою на кальці для викрійок. Завдяки його прозорості зробити це буде легко і швидко.

Якість кальки для викрійок безпосередньо впливає на якість одержуваних викрійок, а значить, і на ефективність використання їх в процесі шиття. Таким чином, вона повинна бути досить міцною, рівномірно прозорою, без механічних та інших дефектів.

Придбати високоякісну кальку для викрійок за вигідними цінами можна, якщо звернутися в компанію «Радосинь»!