Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

Калька для принтера

Калька для принтераУнікальний тонкий і прозорий папір ще називається калькою. До початку активного технічного процесу і розвитку комп'ютерних технологій такий папір використовувався виключно для ручного копіювання і для створення різних креслень. Однак після розвитку комп'ютерних технологій і появи спеціального обладнання для комп'ютерного друку сфера його застосування значно розширилася. Тому сьогодні досить поширеною є калька для принтера.

Калька для принтера на перший погляд виглядає як звичайна калька. Вона прозора, тонка, має рівну і гладку поверхню. Виготовляється вона за допомогою спеціальної технології з унікального виду целюлози - білої і сульфатної. Додатково до її складу додаються різні деревні маси та інші компоненти в невеликій кількості, які і роблять кальку для принтера такою, яка вона є. Її властивість прозорості, без якого цей папір не можна було б використовувати за призначенням, досягається шляхом каландування і значного підвищення ступеня помелу целюлози. Попередньо в процесі виготовлення калька для принтера сильно зволожується. Така технологія виробництва цього прозорого паперу допомагає йому отримати його механічні та фізичні властивості, а саме гладку поверхню, тонку структуру і, звичайно ж, прозорість.

Калька для принтера, як і звичайна калька, використовується для того, щоб точно скопіювати необхідні документи. Це альтернатива спеціальним копіювальним апаратам. У ситуації, коли немає можливості ними скористатися, а копії документів потрібно зробити, можна використовувати спеціальну кальку і звичайний лазерний і струменевий принтер.

Для того, щоб робити якісні копії використовуйте кальку для принтера від компанії «Радосинь».