Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПЕРЕПЛЕТІННЯ

Картон переплетений в листах 1000 х 800 мм:

Товщина, мм Одиниця вимірювання Ціна, грн.
1,2 лист Вартість уточнюйте
1,5 лист Вартість уточнюйте
1,75 лист Вартість уточнюйте
2,0 лист Вартість уточнюйте

Картон переплетений в листах


Бумвініл:

Ширина, см Одиниця вимірювання Ціна, грн.
82 м п. Вартість уточнюйте

Бумвініл


Коленкор:

Ширина, см Одиниця вимірювання Ціна, грн.
78 м п. Вартість уточнюйте

Коленкор

Палітурний матеріал Знайомство з книгою практично завжди починається з її обкладинки. Зовнішній вигляд книги, а зокрема і палітурний матеріал, в більшості випадків говорить про її реальну цінність. Бульварні романи оформляються, як правило,  яскравими фарбами і одягаються в недорогі і помітні обкладинки. Цінителів естетики ж більш привертають хитромудре оформлення, легкість півтонів і загадковість символів. Любителі класики віддають перевагу простому, вишуканому і в той же час суворому стилю оформлення, що вважається для них показником хорошого стилістичного тону і перевірених роками традицій.

Палітурний матеріал сьогодні найбільш популярний при виготовленні палітурок для швидкозшивачів, блокнотів, щоденників, упаковки та іншої поліграфічної продукції.

Існують два основних типи палітурних матеріалів:

  • на паперовій основі;
  • на тканинній основі.

Досить затребуваним палітурним матеріалом вважається коленкор. Це матеріал на тканинній основі з особливим покривним шаром.

На паперовій основі виготовляється кілька типів палітурних матеріалів, серед яких бумвініл вважається одним з найбільш затребуваних. Він являє собою ефективну комбінацію паперової основи і шару поливинилхлоридного покриття. Основними відмітними характеристиками бумвініла є механічна міцність і прекрасна адгезія. Бумвініл продається в досить широкій колірній і відтінкові гамі. Доступний вибір блискучого або матового бумвініла.

Палітурний картон за своєю будовою, властивостями та складом досить схожий на папір і виготовляється за подібною технологією. Але для цього матеріалу притаманні також деякі відмінності.

Палітурний картон має стійкість до жолоблення, високу міцність, відмінну всмоктуючу здатність.

Замовити найбільш доречний для ваших цілей палітурний матеріал можна в компанії «Радосинь».