Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

Виробництво гофроящиків

Виробництво гофроящиківВиробництво гофроящиків в наш час є досить затребуваною послугою, адже такі ящики і коробки є сьогодні найпоширенішою і популярною пакувальною тарою в нашій країні. Стандартні гофроящики, як правило, виготовляються з 3-шарового або 5-шарового гофрокартону. Вибір кількості шарів звичайно обумовлений функціональним призначенням тари і ступенем навантаження на неї.

Виробництво гофроящиків необхідно практично для всіх сучасних сфер діяльності людини. Традиційні ящики з гофрованого картону в переважній більшості випадків приватні особи та виробничі фірми застосовують для зберігання і транспортування всілякої продукції будь-яких габаритів. Завдяки багатошаровій структурі ящиків, вони володіють оптимальним поєднанням характеристик і параметрів, які повинні бути притаманні хорошій упаковці будь-якого товару. Гофрошухляди одночасно гарантують надійний захист від всіляких несприятливих зовнішніх впливів, високу міцність, легкість і практичність. Ящики з гофрованого картону є екологічно безпечними. Після завершення їх експлуатації за прямим первісним призначенням їх можна використовувати в побуті і в господарстві, для зберігання і транспортування своїх особистих речей. Також їх дуже просто і оперативно можна утилізувати абсолютно без шкоди для навколишнього середовища.

Виробництво гофроящиків - це один з основних напрямків діяльності компанії «Радосинь».

Виробництво гофроящиків - це дуже потрібна і корисна справу, без якого сьогодні не може обійтися практично жодне виробниче підприємство, адже якісна пакувальна тара необхідна скрізь.