Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

Калька матова

Калька - особливий тип паперу, який застосовується, переважно, в кресленні, побудові викрійок. Основна відмінна риса кальки - її прозорість. Розрізняють два основних види кальки: глянсову і матову. Вони розрізняються поверхнею і, відповідно, областю застосування і видом інструменту для креслення. Так, для кальки матової застосовується олівець.

Така калька має досить абразивну поверхню, за рахунок якої її нерідко використовували в якості шліфувального матеріалу.

Калька матоваДля того, щоб відповідати прийнятим стандартам, виробництво кальки матової необхідно здійснювати за технологією, використовуючи якісну сировину. Також необхідно технологічне обладнання, яким може похвалитися не кожне підприємство, яке здійснює виробництво кальки.

Ціна кальки матової буде вище або нижче залежно від її різновиду, виробника, постачальника. Вигідне співробітництво, як правило, може запропонувати лише безпосередньо виробник. Крім того, так можна упевнитися в якості продукції, перш ніж замовляти.

Якісна калька матова за розумною ціною представлена в компанії «Радосинь».

Наше підприємство вже довгий час здійснює успішне виробництво паперово-картонної продукції. Наш асортимент включає папір різних видів (в тому числі кальку матову), картонну упаковку різних конфігурацій та інше. Ми зможемо порадувати не тільки високою якістю продукції, але і лояльними цінами. Завдяки цьому замовити у нас папір, картон або упаковку може кожен бажаючий.

Вас цікавить калька матова? Купити її завжди можна у нас.