Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

Гофротара Київ

Гофротара КиївУпаковочная тара используется повсеместно, а от ее качества напрямую Пакувальна тара використовується повсюдно, а від її якості безпосередньо залежить не тільки зручність і простота транспортування товару, а й його збереження. Тара з гофрованого картону завоювала любов споживачів з моменту її появи на ринку. Поряд з легкою вагою, гофротара відрізняється міцністю, стійкістю до механічних пошкоджень. Виробництво сучасної гофротари в Києві може бути представлено упаковкою з різною кількістю шарів гофри, аж до семи шарів. Природно, чим більше шарів, тим міцніше така тара.
Гофротара в Києві користується великим попитом як серед виробників побутової техніки, електроніки та товарів для дому, так і серед служб доставки. Придбати вроздріб гофротару в Києві можуть і пересічні споживачі для зберігання різних речей, а також, як незамінну упаковку при переїзді.

Якісна гофротара (Київ) за доступними цінами представлена в компанії «Радосинь».

Купуючи в Києві гофротару хорошої якості, ви зможете бути впевнені в збереженні Ваших речей при транспортуванні. Упаковка з гофрованого картону легко піддається утилізації, не містить небезпечних отруйних речовин, які можуть забруднювати навколишнє середовище. Тому таку упаковку вибирають споживачі, яким небайдуже екологічне становище у світі.
Ще однією перевагою такої упаковки, яка здатна зацікавити кожного підприємця - можливість нанесення логотипу компанії на упаковку. Це призведе до впізнаваності торгової марки, збільшення продажів і підвищенню статусу компанії.
Гофротара (Київ) - це можливість недорогої і надійної упаковки товару будь-якої категорії.