Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

Виготовлення гофротари

Виготовлення гофротариВиготовлення гофрованого картону дозволяє виготовляти практичну і зручну тару. Вона застосовується як ємність для транспортування різного роду продукції. У ній перевозять і продукти харчування, і побутову хімію, і рослини, і навіть побутову техніку найрізноманітнішого розміру. Пояснюється актуальність виготовлення гофротари її унікальними властивостями. До них відносяться її міцність, стійкість до різних навантажень, тривалий термін служби і доступна вартість. До того ж вироби з гофрованого картону виготовляються виключно з безпечної та екологічно чистої сировини. Таким чином, коли їх експлуатаційний термін закінчується, вони легко подаються повній утилізації. Тому виготовлення гофротари не впливає негативно на навколишнє середовище.

Виготовлення гофротари - багатоетапний і досить складний процес. Здійснюється він із застосуванням сучасного технологічного обладнання, а саме верстатів різного виду. На початковому етапі виготовлення гофротари здійснюється нарізка і рілевка гофрованого картону. Ці процедури дозволяють отримати чіткі лінії, за якими згодом буде складатися гофротара. На другому етапі, якщо в цьому є необхідність, наноситься друк. Однак більш практичними і оптимальними в застосуванні вважається звичайна, без будь-яких логотипів тара з гофрованого картону. Таку тару можна потім застосовувати навіть в побутових умовах для зберігання старого одягу, взуття, консервних банок та інших речей, які найчастіше за все не поміщаються в шафі.

Підприємство «Радосинь» працює в сфері виготовлення гофротари різного розміру і товщини. Придбати продукцію можна за прийнятною вартістю!

Виготовлення гофротари в компанії «Радосинь» здійснюється з урахуванням всіх сучасних вимог!