Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

Купити обгортковий папір в рулонах

Купити обгортковий папір в рулонахОбгортковий папір потрібен практично всюди. Без нього складно і вдома, і на великих фірмах і заводах. Все продуктивні сфери продукції народного споживання використовують його для обгортання товару. Товар, який замотаний в папір, набагато зручніше транспортувати і продавати. До того ж папір також захищає товар від можливого пошкодження під час його перевезення. Купити обгортковий папір в рулонах в наш час - це не проблема. Але спочатку потрібно враховувати свої потреби. Залежно від свого складу папір буває різним.

У всіх покупців є вибір: купити обгортковий папір в рулонах марки «А», або «В», або «Д». Найстійкішим до механічних пошкоджень папером вважається марка «А». Це відбір від паперу мішечного типу. Його застосовують для упаковки найрізноманітнішої продукції, а також для виготовлення мішків. Цей папір відрізняється своїм коричневим кольором. Купити обгортковий папір в рулонах марки «В» можна, якщо продукція, яку Ви плануєте упаковувати, не сильно важка. Такий папір менш міцний. Вся справа в його пухкій структурі. Купити обгортковий папір в рулонах марки «Д» - це відмінне рішення, якщо він Вам потрібен  з метою упаковки подарунків або інших товарів, і Вам не важливо наскільки він щільний. Він  має гарний кремовий колір різного відтінку. Його ніколи не виготовляють окремо, це відбір від квиткового, газетного, паперу для зошитів.

Купити обгортковий папір в рулонах за прийнятними цінами можна в компанії «Радосинь».

«Радосинь» має великий досвід роботи і забезпечує цілий ряд фірм і підприємств своїм папером, картоном, паперовою упаковкою і палітуркою.

Купити обгортковий папір в рулонах компанії «Радосинь» можна різної ширини і щільності.

Надішліть запит на нашому сайті. Наш менеджер Вам обов'язково передзвонить найближчим часом.