Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

Пакувальний папір крафт в рулонах

Пакувальний папір крафт в рулонах

Крафт папером називається вид пакувального (обгорткового) паперу, який відрізняється високою міцністю. Поставляється він, як правило, в рулонах, вимірюваних в метрах погонних. Пакувальний папір крафт в рулонах застосовується для надійної упаковки різноманітних виробів. Крім того, варто відзначити, що такий папір також може використовуватися для виготовлення пакетів, упаковок, гофрокартону з високими показниками зносостійкості.

Виробництво пакувального паперу крафт в рулонах здійснюється за допомогою методу сульфатного варіння. Такий спосіб отримання крафт паперу примітний тим, що використовуватися може практично будь-який вид деревини. В Україні виробництво даної продукції є добре розвиненою сферою діяльності. Купити з тієї чи іншої вартості пакувальний папір крафт в рулонах можна в різних компаніях, якщо мова йде про оптову покупку, або ж в спеціалізованих магазинах, якщо Вас цікавить папір в роздріб. Головне - звернути увагу на якість продукції, щоб в подальшій експлуатації вона не підвела.

Надійний пакувальний папір крафт в рулонах доступний для замовлення за доступною ціною в компанії «Радосинь».

У нас виробництво паперу здійснюється на сучасному обладнанні і відповідно до технологій. Тому ми гарантуємо якість пакувального паперу крафт в рулонах. А лояльні ціни дозволяють кожному придбати оптом або дрібним оптом у нас продукцію максимально вигідно.

Телефонуйте, ми відповімо на питання і оперативно оформимо і опрацюємо замовлення.

Пакувальний папір крафт в рулонах - це оптимальний вибір для вирішення широкого кола завдань.