Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

Гофротара України

Гофротара УкраїниПакувальний матеріал відіграє провідну роль при транспортуванні товару. Він захищає його від різних пошкоджень і забруднення. Широко використовується для таких цілей гофротара. Україна не має жодних проблем з виробництвом цього виду упаковки, тому придбати її в нашій країні можна абсолютно легко.

Одним із значущих плюсів, які має гофротара (Україна - виробник) є абсолютно невелика вартість. Цей факт можна пояснити тим, що гофротара в Україні виготовляється не тільки з первинної сировини (сульфатної невибіленої целюлози, напівцелюлози), але й із сировини вторинної переробки, простіше кажучи - макулатури. Це означає, що при покупці такої тари можна не тільки проявити економність, але й не забути про довкілля.

Якщо вам потрібна гофротара (Україна) - звертайтеся в компанію «Радосинь».

Яка структура матеріалу гофротари - гофрованого картону? Він може мати два, три, п'ять чи навіть сім шарів. Вибір залежить від того, для яких цілей він потрібний. Чим більше шарів - тим краще захист. Найбільш затребуваною вважається в Україні гофротара з тришарового гофрованого картону, який утворюється за допомогою двох плоских шарів картону і хвилястою паперу між ними. Таким чином виходить матеріал, який може чудово протистояти ударам і трясці під час перевезення вантажу. На сьогоднішній день гофрокартон є оптимальним вибором для перевезення і зберігання дуже багатьох товарів.

Гофротара (Україна) від компанії «Радосинь» - це доступна ціна і швидка доставка.