Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

ПРО КОМПАНІЮ

ТПП «Радосинь»
Паперова продукція, продаж паперу, картону, упаковки.

Картон
Картон
Папір купити
Папір
Упаковка ціни
Упаковка

Палітурні матеріали продаж
Палітурні матеріали

Компанія «Радосинь» створена співробітниками об'єднання паперової промисловості України "Укрпапірпром" у 1996 році, із залученням високопрофесійних фахівців з поставок і збуту паперової продукції з підприємства "Київліспапірзбут". Поряд з досвідченими професіоналами працюють і вчаться майстерності сповнені енергії і запалу молоді співробітники.

Протягом усього періоду роботи компанія займає чільне місце в забезпеченні цілого ряду фірм і підприємств різних видів діяльності паперової і картонної продукцією як технічного призначення, так і благородними видами паперу.

Основним напрямком роботи підприємства є продаж пакувальних видів паперу і картону, а також виробництво споживчої тари - картонних ящиків. Ми знайшли ряд рішень для забезпечення малого і середнього бізнесу дрібними партіями пакувальної продукції. Шляхом придбання устаткування, що дозволяє переробляти і відпускати запропоновані нашою промисловістю великогабаритні пакувальні матеріали у меншій розфасовці, фірма вийшла на ринки роздрібної торгівлі через мережу будівельних та ін. маркетів.

Окремою гордістю фірми є можливість виготовлення картонних ящиків різної форми, розмірів і складності без виготовлення дорогих штанц-форм. Сьогодні підприємство може задовольнити запити як "Інституту картографії" на виготовлення 2-х метрових тубусів для упаковки настінних карт, так і фірму-виробника меблів, яка замовляє короб-упаковку для м'яких крісел.

Зупинивши свій вибір на нашій фірмі, Ви не будете розчаровані ні чемністю її співробітників, ні термінами виконання замовлень.

Головним напрямком діяльності компанії «Радосинь» є виробництво картонної тари та упаковки.

Сучасне технологічне обладнання підприємства дозволяє виготовляти високоякісну продукцію згідно встановленим стандартам і вимогам часу.

«Радосинь» пропонує широкий вибір паперових і картонних виробів:

  • паперова продукція поліграфічного та технічного призначення;

  • пакувальні види паперу;

  • технічні види картону;

  • палітурні матеріали.

Ми також займаємося виготовленням та оптовим продажем паперово-картонної продукції технічного призначення:

  • паперово-білові товари;

  • картон і картонні вироби різних видів;

  • деталі і заготовки різного типу з картону;

  • гофроящики різних розмірів і складності;

  • упаковка для меблів нестандартних видів.