Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

Гофрокартон двошаровий

Гофрокартон двошаровийГофрокартон є одним з найбільш використовуваних пакувальних матеріалів по всьому світу. Він має масу переваг, серед яких і невисока ціна, тому не дивлячись на появу нових видів пакувальних матеріалів, гофрокартон (двошаровий, тришаровий і т.д.) утримує лідерство.

Цей матеріал з'явився ще в далекому в 18-му столітті і спочатку його використовували як підкладку для ... капелюхів! Лише через кілька десятиліть йому знайшли інше застосування, яке ми можемо спостерігати повсюдно і зараз.

Існує багато видів цього пакувального матеріалу, серед яких не дивлячись на свою простоту, популярний гофрокартон двошаровий. Він є результатом склеювання гофрованого паперу та плоского шару картону. А ось для виготовлення найбільш поширеного виду гофрокартону - тришарового, потрібно провести сушку після з'єднання двох шарів і потім додати третій шар. Весь гофрокартон ділять на класи залежно від кількості шарів і геометричних розмірів хвиль.

Купити гофрокартон (двошаровий) за прийнятною ціною ви можете в компанії «Радосинь».

Застосовують гофрокартон двошаровий для того, щоб захистити особливо тендітні вироби від пошкодження. Мабуть, він відмінно справляється зі своїми функціями, оскільки вже більше ста років застосовується для дбайливого транспортування цінних предметів.

Гофрокартон (двошаровий, тришаровий і т.д) не тільки має невелику вартість і широкий спектр застосування, але і є екологічним матеріалом. Його легко переробляти і він сам може виступати в якості продукту, виготовленого з вторсировини.

Гофрокартон двошаровий вигідно купувати у нас!