Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

Коробки з гофрокартону

Коробки з гофрокартонуКоробки з гофрокартону застосовуються для транспортування, а також зберігання найрізноманітніших товарів. Вони оберігають продукцію від безлічі негативних факторів.

Від чого ж можуть захистити коробки з гофрокартону? Від механічних ударів. Транспортування товарів може бути досить тривалим- вони можуть перетинати не тільки межі міст, але також кордони країн і континентів. Але куди б не відправлялася продукція, вона повинна бути надійно захищеною під час шляху. Коробки з гофрокартону протягом багатьох десятиліть є складовою такого захисту і чудово справляються зі своєю функцією. Також вони є надійним захистом від різних джерел забруднення.

Упаковка з гофрованого картону - це не тільки незначна вартість і мала вага, але також і високий ступінь екологічності. На сьогоднішній день термін «екологічність» став дуже популярним і деколи застосовується до матеріалів, які просто не виділяють небезпечних для здоров'я людини парів. Якщо ж говорити про коробки з гофрокартону, то їх екологічність - це використання вторсировини для виробництва. Також вони швидко розкладаються і не виділяють при цьому ніяких шкідливих речовин. Це дозволяє говорити про високу цінність такого простого, але в теж час корисного матеріалу, як гофрокартон.

Компанія «Радосинь» пропонує вам замовити коробки з гофрокартону за дуже вигідною ціною.

Ми виробляємо картонно-паперову продукцію для найрізноманітних сфер споживання. Звичайно ж, невід'ємною складовою нашої роботи є виготовлення упаковки.

Коробки з гофрокартону купити легко і швидко ви завжди можете у нас!