Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

Обгортковий папір в рулоні

Обгортковий папір в рулоніХочете, щоб Ваш товар був красиво упакований і при цьому збережений від механічних пошкоджень? Обгортковий папір в рулоні, або листках допоможе Вам у цьому! Якщо вибрати папір високої якості, він буде не тільки презентабельно виглядати, але і збереже Вашу продукцію під час транспортування і зберігання. Міцний обгортковий папір в рулоні використовується для упаковки найрізноманітнішої продукції. Посуд, кришталь, дзеркала, взуття, одяг, будівельні матеріали, і навіть їжу упаковують в папір. Але варто пам'ятати, що папір низької якості не зможе виконувати свої функції, а значить, користі від нього не буде. Тому, перш ніж купувати обгортковий папір в рулоні, потрібно знати, яким характеристикам він повинен відповідати.

Папір не повинен мати плями, зморшки, складки, або дірки. Його структура повинна бути міцною, а не пухкою. Найкраще купувати папір, який має властивість вбирати вологу і зберігати свою структуру. Якщо Ви збираєтеся упаковувати продукти, або рослини, варто купувати обгортковий папір в рулоні, який буде пропускати повітря. Тоді Ваш товар не зіпсується, а буде довше зберігатися свіжим.

Вибираючи папір, звертайте увагу на його щільність. Залежно від того, як Ви збираєтеся використовувати його, він може бути дуже різної щільності, наприклад, 35, 40, або 80 г/м². Обгортковий папір в рулоні набагато зручніше у використанні. Він дає можливість упакувати товар будь-якого розміру.

Якісний обгортковий папір в рулоні за прийнятною вартістю можна придбати в компанії «Радосинь».

У Вас виникли питання про нашу продукцію? Тоді телефонуйте нам, або надішліть запит у нас на сайті! Ми Вам передзвонимо, щоб відповісти!