Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

Купити гофроящики

Купити гофроящикиНезважаючи на те, що на сьогоднішній день споживчий ринок рясніє всілякими видами упаковок, гофроящики займають лідируючі позиції. Купити гофроящики актуально для багатьох компаній і приватних осіб, яким через їх діяльність необхідно зберігати та / або транспортувати продукцію в упаковці.

Гофроящики являють собою склеєні аркуші картону з гофрованим папером посередині, якому на завершальному етапі виготовлення задають необхідну форму. Шарів гофрованого картону може бути різна кількість і, відповідно, чим більше шарів - тим міцніше тара.

Купити гофроящики сьогодні можна різного кольору, форми і розмірів.

Купити гофроящики, а не інший вид тари намагаються за рахунок багатьох переваг, які вони пропонують:

  • невисока вартість,
  • екологічність,
  • надійність,
  • легка вага,
  • простота утилізації.

Так як гофроящики зроблені з екологічно чистих матеріалів, утилізація їх не представляє ніяких проблем і не вимагає спеціальних умов. Якщо Ви вирішили купити гофроящики, то можете бути впевнені, що продукція, яка буде транспортуватися, не буде пошкоджена. Зберігати і перевозити в гофротарі можна товари як продовольчої, так і непродовольчої групи. Велику популярність цей вид упаковки придбав для доставки продуктів харчування, зберігання і перевезення побутової та електротехніки, меблів. Купити гофроящики можна і для безпечного перевезення в них посуду.

Наша компанія займається виготовленням і продажем тари із гофри будь-яких розмірів і складності. У нас Ви знайдете якісну тару за доступними цінами.

Якщо Вам необхідно купити гофроящики, які будуть надійними і недорогими, то звертайтеся в компанію «Радосинь».