Відправте запит
і ми до вас зателефонуємо


Задати питання консультантам компанії ТПП Радосинь

Картон

Гофрокартон 3х-шаровий:

Розмір, мм Одиниця вимірювання Ціна, грн.
735 х 1200 м2 Вартість уточнюйте
850 х 1450 м2 Вартість уточнюйте
900 х 1320 м2 Вартість уточнюйте
1000 х 2100 м2 Вартість уточнюйте
1060 х 1860 м2 Вартість уточнюйте
1200 х 2200 м2 Вартість уточнюйте

Гофрокартон 3х-шаровий


Гофрокартон 5ти-шаровий:

Розмір, мм Одиниця вимірювання Ціна, грн.
2040 х 1700 лист Вартість уточнюйте
2040 х 2200 лист Вартість уточнюйте

Гофрокартон 5ти-шаровий


Мікрогофрокартон з білим шаром:

Розмір, мм Одиниця вимірювання Ціна, грн.
1050 х 1300 лист Вартість уточнюйте

Мікрогофрокартон з білим шаром


Картон коробковий КК 0,7 мм:

Розмір Одиниця вимірювання Ціна, грн.
тн. - Вартість уточнюйте
600 х 15 мм лист Вартість уточнюйте

Картон коробковий

Гофрокартон в Україні Практично всі люди час від часу стикаються з гофрокартоном в Україні, але мало хто замислюється про те, як він виготовляється. Гофрокартон в Україні відрізняється від звичайного картону. Такий матеріал як гофрокартон має поліпшену здатність до амортизації, а також підвищену міцність. Цих характеристик виробники матеріалу досягають завдяки спеціальному гофрованому шару.

Багатошаровий гофрокартон українського виробництва - це гофрований картон товщиною до 3,5 мм, який, як правило, складається з плоских шарів, що чергуються і гофрованих шарів картону. Всі ці шари надійно скріплюються між собою за допомогою спеціального клею. Гофрокартон в Україні розрізняється за якістю та кількістю шарів.

В Україні може продаватися двошаровий, тришаровий, п'ятишаровий і семишаровий гофрований картон. Від кількості шарів в матеріалі відповідно залежить щільність, марка картону і, звісно, його вартість. Найпоширенішим і затребуваним вважається тришаровий гофрований картон.

Двошаровий гофрокартон складається відповідно з одного плоского і одного гофрованого шару. У більшості випадків застосовується такий гофрокартон в якості обгорткового матеріалу прокладки. Тришаровий гофрокартон українського виробництва складається з двох плоских шарів і одного гофрованого. Цей матеріал, як правило, використовують при виробництві ящиків для упаковки різної продукції, яка вимагає надійного захисту від всіляких механічних пошкоджень, ударів і інших навантажень. П'ятишаровий гофрокартон складається з трьох плоских шарів і двох гофрованих. Застосовується в основному при виготовленні високоміцної великогабаритної тари. Семишаровий гофрокартон застосовують для виготовлення максимально міцних контейнерів або ящиків з досить великою вантажопідйомністю.

Самий якісний багатошаровий гофрокартон в Україні ви знайдете в компанії «Радосинь».